Zombie Hunter: Apocalypse

Zombi Avlama Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 58 MB
  • Version 1.6.7
  • Dil TR / EN
  • Firma Genera Games
Zombie Hunter: Apocalypse; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız için özel olarak geliştirilmiş, zombi istilasına uğrayan dünyada yaşayan ölüleri öldürerek insanlığı kurtarmaya çalışacağınız aksiyon ve macera dolu bir zombi avlam

Zombie Hunter: Apocalypse; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız için özel olarak geliştirilmiş, zombi istilasına uğrayan dünyada yaşayan ölüleri öldürerek insanlığı kurtarmaya çalışacağınız aksiyon ve macera dolu bir zombi avlama oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan oyunda bulunan son derece gerçekçi oyun grafikleri ve muhteşem müziği ile etkileyici bir zombi avlama deneyimi sizleri bekliyor.

Temel amacınız nişancı tüfeği, saldırı silahları ve bazooka gibi silahlardan dilediğinizi seçerek tüm zombileri öldürmek ve insanlığı kurtarmak olacaktır. Ayrıca bu amaç için füzeler ve helikopter gibi araçlardan faydalanabilirsiniz.

Değişen hava koşulları da oyunu tek düzelikten kurtarmış diyebilirim. 250'den fazla zorlu görevin sizleri beklediği Zombie Hunter: Apocalypse oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Zombie Hunter: Apocalypse indir
DİĞER SÜRÜMLER